Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia
Przyjęcia
Przyjęcia
Przyjęcia
Przyjęcia
Wyjątkowe uroczystości
Przyjęcia

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia**** zorganizuje dla Państwa każdą uroczystość. Proponujemy także bogatą ofertę cateringową. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

MENU OKOLICZNOŚCIOWE


W celu organizacji przyjęcia i omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kierownik Gastronomii: tel. 58 78 58 178, e-mail: gastronomia@hotelfaltom.pl.

Komunie
Komunie
Komunie
Komunie
Uroczysta oprawa
Komunie

Dzień I Komunii Świętej to radosne chwile dla Twojego dziecka. Aby poczuło ono wyjątkowość tego dnia, nie daj się owładnąć emocjami, jakie towarzyszą przygotowaniom do przyjęcia. Przeżywaj ten dzień w radości wraz ze swym dzieckiem i powierz wszystko nam. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczystą oprawę, obsługę kelnerską oraz menu dopasowane do Państwa preferencji.

Urodziny i inne
Urodziny i inne
Urodziny i inne
Dla Twoich VIPów
Urodziny i inne

Salka VIP to idealne miejsce na organizację urodzin, ale także innych okoliczności. Na urodziny dla dzieci oferujemy atrakcje dla Twojego dziecka i jego przyjaciół.
Hotel SPA Faltom oferuje doskonałą rozrywkę: 4-torowy Bowling, Aqua Centrum ze zjeżdzalniami wodnymi i wodną strefą dla dzieci, dmuchany plac zabaw, pokój zabaw z basenem chińskim to tylko część atrakcji. Świetna zabawa, słodkie przekąski w Sali Małego Vipa i zdrowa rywalizacja w jednym miejscu, bez względu na czas i pogodę. Gwarantujemy moc urodzinowych wrażeń i niezapomniane emocje.

URODZINKI DLA DZIECI ORGANIZUJEMY W DNIACH NIEDZIELA - CZWARTEK

Stypy
Stypy
Stypy
Stypy
Pożegnania
Stypy

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia**** organizuje stypy. Po uroczystościach pogrzebowych w spokojnej atmosferze będą mogli Państwo spędzić wspólne chwile z bliskimi i znajomymi. Cena od 70 zł za osobę. 20% rabatu na dania z Karty Menu w Restauracji Perłowej. Do dyspozycji Gości oddajemy: Salę Bankietową na 100 osób, Salę Balową od 70 do 300 osób, mniejsze kameralne sale od 20 do 40 osób. A także: 3 sale w Hotelu Business Faltom Gdynia*** - oddalonym o 2 km, Salę Bankietową nad morzem w Nadmorskim Pensjonacie Faltom***- oddalonym o 25 km, Leśną Karczmę Faltom*** - oddaloną o 15 km.

 


Dla każdego coś dobrego
Nasze Obiekty