Komunie

Komunia Święta
Komunia Święta
Komunia Święta
Uroczysta oprawa
Komunia Święta

Dzień I Komunii Świętej to radosne chwile dla Twojego dziecka. Aby poczuło ono wyjątkowość tego dnia, nie daj się owładnąć emocjami, jakie towarzyszą przygotowaniom do przyjęcia. Przeżywaj ten dzień w radości wraz ze swym dzieckiem i powierz wszystko nam. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczystą oprawę, obsługę kelnerską oraz menu dopasowane do Państwa preferencji.

NASZE MENU

Do dyspozycji
Do dyspozycji
Do dyspozycji
Dla naszych Gości
Do dyspozycji
Atrakcje

Dla Najmłodszych oferujemy bezpłatnie Klub Malucha na I piętrze i pokój zabaw przy kręgielni. Znajdują się tam m.in.: Małpi Gaj, domek dla dzieci, basen chiński z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, PlayStation, Wii Play, symulator jazdy samochodem, ruletka, kolorowanki, puzzle, piłki i wiele innych kolorowych zabawek. W ciepłe dni zachęcamy do bezpłatnego korzystania z Ogrodu Hotelowego z placem zabaw i tańczącymi fontannami oraz z tarasu hotelowego (II piętro). Istnieje równiez możliwość odpłatnej rezerwacji kręgli, bilarda.
Dodatkowo zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu na terenie naszej Leśnej Karczmy Faltom w Nowym Dworze Wejherowskim 18 (15 km od Hotelu Faltom). Znajduje się tam również mały zwierzyniec z wieloma atrakyjnymi, ciekawymi gatunkami zwierząt, tenis stołowy, obficie zarybiony staw do wędkowania, boisko do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, dla starszych dzieci - profesjonalny park linowy.
Plac zabaw na świeżym powietrzu do dyspozycji najmłodszych czeka również w Nadmorskim Pensjonacie Faltom w Swarzewie (ul. Szkolna 53).

Kontakt: Kierownik Gastronomii, tel: 58 78 58 178, e-mail: gastronomia@hotelfaltom.pl

Dla każdego coś dobrego
Nasze Obiekty