Świat Saun

Świat Saun

Skorzystaj ze Świata Saun na wyłączność.
1,5 godziny relaksu w saunach i jacuzzi wieloosobowym.
Na powitanie szklanka soku owocowego.
  100 zł / osoba / 1 -  godziny relaksu.

Minimum 2 osoby

Sauny
Sauny
Infra sauna i sauna fińska
Sauny

Infra sauna - Przyjemna temperatura, do 40-60°C, utrzymuje się dzięki specjalnym ceramicznym urządzeniom emitującym promienie podczerwone. Głębokie oczyszczenie skóry z toksyn i redukcja cellulitu to jedne z wielu zalet sauny na podczerwień.
Sauna fińska - Temperatury sięgają w niej nawet 100°C, jednak dzięki niskiej wilgotności powietrza nie odczuwa się tego tak bardzo.  Doskonale oczyszcza skórę z toksyn, poprawia mikrokrążenie, ma dobroczynny wpływ na odkładanie się wody w organizmie, a tym samym pomaga w walce z cellulitem.

Seanse zapachowe
Aromaterapia
Seanse zapachowe

W godzinach 18:00 - 20:30, co 30 minut zapraszamy do sauny suchej na seanse zapachowe.
Używamy tylko olejków eterycznych na bazie ekologicznych koncentratów zapachowych. Aromaty przenikają bezpośredno poprzez skórę wywołując bardzo przyjemne doznania. Seanse są nie tylko świetnymi zabiegami terapeutycznymi i odprężającymi, ale również posiadają znakomite właściwości lecznicze.
Kierownictwo zastrzega sobie prawo do odwołania seansów zapachowych bez rekompensaty.

Łaźnia i jacuzzi
Łaźnia i jacuzzi
Łaźnia parowa i jacuzzi
Łaźnia i jacuzzi

Łaźnia parowa - Optymalna temperatura w pomieszczeniu zabiegowym wynosi od 40 do 45°C. Łaźnia parowa nawilża i oczyszcza skórę. Ma korzystny wpływ na drogi oddechowe i krążenie krwi. Doskonale odpręża i rozluźnia mięśnie, wpływa dobroczynnie na stany zapalne stawów, zapalenia okołostawowe oraz nerwobóle. Łaźnia parowa wskazana jest także w zaburzeniach przemiany materii, szczególnie otyłości.
Jacuzzi wieloosobowe - Hydromasaż z ciepłą wodą przynosi rozluźnienie dla ciała i uwolnienia go od wszelkich napięć, redukuje stres, poprawia krążenie. Kąpiel ta wskazana jest również przy kontuzjach sportowych, bólach pleców i nóg.

Kontakt

Centrum SPA & Wellness czynne: Pn-Pt 12:00-22:00,  Sob 10:00-22:00,  Nd 9:00-20:00

Kontakt: tel. 58 78 58 177, e-mail: spa@hotelfaltom.pl

Dla każdego coś dobrego
Nasze Obiekty