Leśny Domek
Leśny Domek
Leśny Domek
Leśny Domek
4 pokoje i kuchnia
Leśny Domek

DOMEK Z KAMERALNYM SALONEM KOMINKOWYM I WYPOSAŻONĄ KUCHNIĄ oraz 4 pokoje z łazienkami dla 10 osób.
 
Domek Letniskowy FALTOM na Kaszubach (w Nowym Dworze Wejherowskim w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy drodze wojewódzkiej nr 218 – ul. Rekreacyjna 5).

800 zł netto /doba,przy rezerwacji na min. 3 doby
1000 zł netto /doba,przy rezerwacji na 1 lub 2 doby

Pościel w cenie pobytu, a ręczniki we własnym zakresie.

O obiekcie
O obiekcie
O obiekcie
O obiekcie

Domek jest położony na ogrodzonej 13 ha działce na terenie lasu z całodobową ochroną, ok. 20 m od zarybionego stawu z możliwością wędkowania, z rowerem wodnym. Na terenie posesji można zaparkować samochód. W domu może zamieszkać 10 osób. Na parterze jest duży salon kompletem wypoczynkowym, TV, kominkiem, jadalnia z dużym stołem, kuchnia z dużą lodówką, ceramiczną kuchnią z piekarnikiem, mikrofalówką i zastawą na 10 osób oraz WC. Na piętrze są dwa pokoje 2-osobowe oraz 2 pokoje 3-osobowe (każdy pokój jest z łazienką z prysznicem). Do dyspozycji gości dodatkowo duży zewnętrzny plac zabaw, mały zwierzyniec i altana grillowa oraz grill. Na terenie jest też osobna sala biesiadna na wesela.
Odległość do sklepu: 450 m, do jezior Bieszkowice i Borowo: 4 km.

Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje

W okolicy znajdziecie Państwo liczne atrakcje turystyczne: szlaki piesze i rowerowe, jeziora do kąpieli i dla wędkarzy, lasy do grzybobrania i zbierania jagód.
Ponadto polecamy ok 8 km od Nowego Dworu Wejherowskiego w Wejherowie: kalwaria usytuowana na wzgórzach, zwana przez Pomorzan Kaszubską Jerozolimą, zabytkowy rynek miejski z XVII w., Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej, w Redzie: duży AQUAPARK, w Rumi: stadnina koni, JUMPCITY Park Trampolin, w Pucku: port rybacki i marina, zabytkowy rynek z Kościołem Farnym z XIV-XV w., Muzeum Ziemi Puckiej, we Władysławowie: OCEAN PARK, Aleja Gwiazd, port i marina.

Rezerwacja

W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30%. Do 14 dni przed przyjazdem możliwa jest bezpłatna anulacja i zwrot przedpłaty. Reszta płatności w terminie 3 dni przed przyjazdem przelewem.

Nr konta: Hotel Faltom Tomasz Falkowski
84-230 Rumia, ul. Grunwaldzka 7
Nr konta: 33 1030 0019 0109 8530 0011 4765

Nr telefonu: 58 7858178, e-mail: gastronomia@hotelfaltom.pl

Dla każdego coś dobrego
Nasze Obiekty