Hotel SPA Faltom
Rusisch Deutsch English Polski Wirtualny pokaz Facebook Twitter Wirtualny pokaz
Hotel SPA Faltom
Sprawdź ceny i dostępność
Data przyjazdu:
Noclegi:
Regulamin Hotelu Faltom

Regulamin Hotelu Faltom

1
Pokój w hotelu wynajmowany jest na doby. Jeśli gość nie określił czasu pobytu wynajmując pokój przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 i trwa do godz 12.00 dnia następnego.

2
Życzenia przedłużenia pobytu Gość hotelowy powinien zgłosić do godz. 11.00 w recepcji.
Hotel uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę możliwości. Uprzejmie prosimy o pozostawienie karty magnetycznej w recepcji przy każdorazowym opuszczaniu hotelu.

3
Osoby niezameldowane w hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym od godz. 7.00 do godz. 22.00. Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy, wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym, na osobie Gościa, pracowników, osób przebywających albo też w inny sposób zakłócił spokój lub funkcjonowanie hotelu.

4
Osoby do ukończenia 18 roku życia nie mogą być samodzielnie zameldowane bez równoczesnego meldunku rodzica lub prawnego opiekuna.

5
Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o niezwłoczne zgłaszanie ich w recepcji, co umożliwi dyrekcji hotelu natychmiastową reakcję.

6
Na Gościu spoczywa obowiązek okazania dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.

7
Liczba osób w pokoju musi być zgodna z jego rodzajem. Natomiast osoby dodatkowe powyżej 7 lat muszą mieć wykupione dostawki.

8
Zarezerwowany pokój może różnić się od przykładowych zdjęć prezentowanych na stronie internetowej hotelu.

9
Na życzenie Gościa hotel nieodpłatnie świadczy następujące usługi:
- udzielenie informacji związanych z pobytem i podróżą
- budzenie o zaplanowanej porze
- nadzór nad bagażem powierzonym przez Gościa.

10
Hotel odpowiada za kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe oraz dzieła sztuki wyłącznie w przypadku złożenia ich do depozytu hotelowego. Depozyt jest usługą bezpłatną.
Hotel ma prawo odmówić przyjęcia depozytu.

11
W hotelu między godz. 22.00, a godz. 7.00 obowiązuje zachowanie ciszy. Zachowanie osób korzystających z usług hotelu nie powinno zakłócić spokoju pobytu innych Gości. Hotel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszyła tę zasadę.

12
Każdorazowo Gość opuszczając pokój powinien sprawdzić zamknięcie drzwi.
Gość hotelowy ponosi materialną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, działania lub zaniechania, jak również działania osób mu towarzyszących. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zabronione jest używanie w pokojach hotelowych grzałek, żelazek, czajników elektrycznych i innych podobnych urządzeń, niestanowiących wyposażenia pokoju.

13
Gości obowiązuje zakaz palenia tytoniu na terenie całego hotelu (dotyczy rownież papierosów elektroniczcznych). Wyjątek stanowią miejsca specjalnie do tego wyznaczone. W razie naruszenia zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztami odświeżenia pokoju i interwencji straży pożarnej w przypadku uruchomienia DSO. W obu przypadkach jest to koszt 200 zł.

14
Do opłaty za rozmowy telefoniczne doliczana jest marża hotelowa. Basen, zjeżdżalnie wodne, sauny, łaźnia parowa, jacuzzi i siłownia są dla Gości hotelowych bezpłatne.

15
Zajęcia animacyjne przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 lat. Korzystanie z placów zabaw jest dozwolone dla dzieci od lat 3 do 12, wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów.

16
Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju hotelowym zostaną złożone w hotelowym depozycie i przechowywane przez okres 3 miesięcy.

17
Na posiłkach obowiązuje strój formalny. Nie można przychodzić w szlafrokach oraz ze zwierzętami.Przy zorganizowanych bufetach (śniadania i obiadokolacje) obowiązuje jednorazowe wejście. Gości obowiązuje zakaz wynoszenia produktów spożywczych i napoi ze śniadań oraz innych bufetów. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany menu w trakcie trwania posiłków. Zmiana może dotyczyć zarówno rodzaju, jak i ilości potraw. Oferta artykułów bezglutenowych jest ograniczona i ustalana wyłącznie przez hotel.
W skład zestawu bonu obiadokolacyjnego wchodzi zupa, danie główne, deser, napój zimny i gorący z wyłączeniem niektórych potraw i napoi. Szczególowe informacje w Dziale Gastronomii.

18
Własne artykuły spożywcze (napoje, alkohole) można konsumować wyłącznie w swoich pokojach.

19
Ręczniki wydawane są na wymianę. Wypożyzenie szlafroka dotyczy tylko osób dorosłych.

20
O pobycie ze zwierzęciem gość jest zobowiązany poinformować hotel przed przyjazdem. Właściciel  jest zobowiązany uiścić dopłatę, a podczas pobytu ponosi pełną odpowiedzialność za zachowania zwierzęcia.

21
Ze względów bezpieczeństwa na terenie Hotelu obowiązuje zakaz poruszania się na rolkach, hulajnogach, deskorolkach, autkach dla dzieci i innych podobnych urządzeniach jezdnych.

                                                                                                                                                                            


Dyrekcja Hotelu życzy Państwu miłego pobytu

 

 


Certyfikat jakości Tripadvisor   Booking   Hotels.com

KONTAKT

kod  
 

‹ cofnij