Hotel SPA Faltom
Rusisch Deutsch English Polski Wirtualny pokaz Facebook Twitter Wirtualny pokaz
Hotel SPA Faltom
Sprawdź ceny i dostępność
Data przyjazdu:
Noclegi:
Apartamenty Faltom Gdynia

Apartamenty Faltom Gdynia

Rezerwacja apartamentów:

Recepcja hotelu: recepcja@hotelfaltom.pl lub tel. 58 78 58 100

www.booking.com/hotel/pl/apartamenty-faltom-gdynia-yacht-park.pl.html


Wirtualny spacer po apartamentach:

doroch.pl/wycieczki/fyp/fyp.html

 

Apartamenty Faltom Yacht Park Gdynia znajdują się w Gdyni przy ulicy Rybickiego 4A, na terenie gdyńskiej mariny, w centrum Gdyni z widokiem na morze. Luksusowy kompleks apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami, restauracjami, pubami i dyskotekami tworzą miejsce, gdzie warto wypocząć. Skwer Kościuszki, plaża miejska, Bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, Akwarium i Planetarium znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Na parterze budynku czynny jest 7 dni w tygodniu sklep Żabka. Do Centrum Nauki Experyment dla dzieci oraz AquaPark Sopot można dojechać w kilkanaście minut. Około 2 km dzieli lokalizację apartamentu od drugiego największego w Trójmieście centrum handlowego Riviera przy ul. Górskiego. Lotnisko Gdańsk Rębiechowo znajduje się 17 km od apartamentów.

Do dyspozycji gości:

Apartament 6-osobowy o pow. 90m2 składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek oraz balkonu. W salonie znaduje się duża rozkładana sofa, a w sypialniach łóżko małżeńskie. 2 TV oraz bezpłatne WiFi.

Apartament 4-osobowy o pow. 56 m2 składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. W salonie znaduje się duża rozkładana sofa, a w sypialni łóżko małżeńskie i biurko. Apartament jest przeznaczony dla 4 dorosłych osób. Dostępny jest TV i  WiFi.

Pokój 2-osobowy ma powierzchnię 24 m2 i składa sie z sypialni małżeńskiej z biurkiem, łazienki oraz balkonu. Dostępny jest TV i WiFi.

 

    

 

    
 
   

   

     

   

   

    
 

Z obu apartamentów można podziwiać Marine i cumujace w niej jachty.Plaża miejska w Gdyni                                                                                    

Statki wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej przy Nabrzeżu w Gdyni

     

Aquarium Morskie w Gdyni                                                                  Ulica Monte Cassino i widok na molo  

 

Molo w Sopocie                                                                                 Krzywy Domek w Sopocie

 


Certyfikat jakości Tripadvisor   Booking   Hotels.com

KONTAKT

kod  
 

‹ cofnij