Praca w hotelu

Ostatnia aktualizacja 23.04.2024

Zapraszamy do przesyłania CV na adres praca@hotelfaltom.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY:

1. KOSMETYCZKA NA CAŁY ETET

Wynagrodzenie 5100 zł netto/ m-c.( 30 zł/godz.)
Możliwość także pracy dodatkowej na umowę zlecenie - 35 zł netto/godz.
Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kierownikspa@hotelfaltom.pl.

2. MASAŻYSTKA (UMOWA ZLECENIE)

Wynagrodzenie: 50 zł/ godzinę - PRACA DODATKOWA

3. RATOWNIK WODNY ( od czerwca)

OBOWIĄZKI

-opieka i nadzór nad bezpieczeństwem osób korzystających z kompleksu basenowego

-stosowanie procedur obowiązujących na stanowisku

-współpraca z odpowiednimi służbami medycznymi oraz porządkowymi;

-kontrola stanu infrastruktury, urządzeń, oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo kąpiących się osób.

WYMAGANIA

- aktualne uprawnienia Ratownika WOPR

- kurs KPP

- kurs ratownika wodnego

- odpowiedzialność

OFERUJEMY

-umowę o pracę/umowa zlecenia

-atrakcyjne wynagrodzenie 29 zł netto/ h

-pracę w młodym zespole

Kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach 8:00-16:00.

Dla każdego coś dobrego
Nasze Obiekty